Розглянули важливі питання життєдіяльності міста

Дата: 13.10.2020 14:48

Сьогодні, 13 жовтня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів та комунального підприємства.

В ході роботи начальник фінансового відділу  міської ради Світлана Дібрівна доповіла про стан надходжень до міського бюджету .начальник відділу освіти,молоді і спорту  Валентина Остапенко повідомила про  початок  канікул у закладах освіти міської ради у зв’язку з  карантинними заходами. Міський голова акцентував увагу на   продовженні робіт з проведення благоустрою на території громади , прибиранні несанкціонованих смітників. Учасники наради заслухали інформацію директора МДЮСШ щодо проведення спортивних змагань з нагоди Дня захисника України.

Міський голова  вкотре наголосив на тому, що карантин в Україні продовжено до 31 жовтня і закликав дотримуватись усіх необхідних правил безпеки.

По закінченні наради,були надані відповідні доручення для виконання.