Розгляд звернення жителів села Розанівки на комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 15.01.2021 12:37

Сьогодні,15 січня, відбулось позачергове  засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській  раді під головуванням міського голови Максима Лагодієнка.

Участь у роботі комісії взяли перший заступник міського голови  Сергій Довженко та члени комісії з питань ТЕБ та НС. На порядок денний було винесено питання що стосувалось звернення  громадян  с.  Розанівка  щодо  відсутності питної  води.

Заслухавши  та  обговоривши інформацію про звернення  громадян  с.  Розанівка  щодо  відсутності  питної  води, з  метою  запобігання    можливому  виникненню  надзвичайної  ситуації  ( Класифікація  НС  код  10830 – НС  у  наслідок  аварії  в  системах  забезпечення  населення  питною  водою )  забезпечення  населення  питною  водою  ( ознака  1.75  Наказ    МВС  № 658 від  06.08.2018  року  п.  75  припинення  водопостачання  населеного  пункту  через  аварії  на  об’єктах  водопостачання  або  пошкодження  мереж  водопостачання ), члени комісії прийняли протокольне доручення:

1.  Рекомендувати  міському  голові  Лагодієнко  М.О.  виділити  кошти  з  резервного  фонду  (Постанова  КМУ  від  29.03.2002 року  №  415   « Напрямки  та  умови  використання  коштів  з  резервного  фонду  бюджету»  п.6  б)  інших  непередбачених  заходів,  які  відповідно  до  законів  можуть  здійснюватися  за  рахунок  коштів  бюджету,  але  не  мають  постійного  характеру  і  не  могли  бути  передбачені  під  час  складання  проекту  бюджету)  міської  ради  в  сумі  25  000  гривень  на  придбання    глибинного  насосу  та  комплектуючі  до  нього  для  забезпечення подачі  води  в  башню  Рожновського,  для  потреб  населення,   яка  знаходиться  на  території  с.  Розанівка.