Сьогодні, 20 квітня, відбулась  відеоселекторна нарада

голови облдержадміністрації В. Кіма з міськими, селищними, сільськими головами, головами райдержадміністрацій.

Участь у відео селекторній нараді взяли перший заступник міського голови  Сергій Довженко,заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів міської ради. В ході роботи  були обговорені наступні питання:

1.Про взаємодію Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області з територіальними громадами під час передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність.

Шапран Ігор Анатолійович -

заступник голови комісії з ліквідації Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області

2. Про податкову заборгованість зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів області, шляхів скорочення та недопущення утворення нової податкової заборгованості.

Співдоповідачі:

Кричевська Світлана Іванівна -

заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації

Купчишина Ольга Анатоліївна -

виконувач обов’язків заступника начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області, утвореного на правах відокремленого підрозділу ДПС України

3. Про заходи щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

Пашнєв Роман Сергійович -

заступник голови
облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)

4. Про порядок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Непомняща Марія Олександрівна -

в.о. начальника відділу з питань організації надання адміністративних послуг облдержадміністрації

5. Про подальші заходи з підвищення рівня енергоефективності соціальної інфраструктури територіальних громад.

Співдоповідачі:

Гладков Євген Леонідович -

начальник управління житлово-комунального господарства  облдержадміністрації

Колосовський Дмитро Вадимович

радник голови облдержадміністрації

6. Про здійснення ремонтних робіт на вулицях і дорогах комунальної власності.

Сікорський Сергій Васильович -

в.о. начальника управління інфраструктури облдержадміністрації

7. Про стан реалізації в області ініціативи Президента України В.О.Зеленського «Здорова країна».

Гінкул Віктор Миколайович -

начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації

8. Про створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Єльчієва Оксана Русланівна -

директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

9. Про дотримання чинного законодавства щодо діяльності закладів культури, розташованих в територіальних громадах.

Бойченко Віталій Борисович -

в.о. начальника управління культури, національностей та релігій  облдержадміністрації

Обговорення питань проходило досить  емоційно, всі учасники відео селектору мали змогу поспілкуватись з керівниками обласних структурних підрозділів , обмінятись думками та  висловити свої зауваження та пропозиції з вищезгаданих питань. По кожному з питань надано відповідні протокольні доручення.