Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації інформує, що комітет з нагляду розпочав прийняття заявок на участь у торгах з продажу газу для виробників соціальних продовольчих товарів.

Сьогодні наказом Міністерства енергетики України затверджено персональний склад та положення про комітет з нагляду за біржовими торгами з продажу природного газу власного видобутку.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість», ухваленою 12 січня 2022 року.

З метою організації та проведення торгів, виробники можуть надавати заявки за відповідною формою на електронну адресу gas.auction@mev.gov.ua сьогодні до 16:00 години. Після цього комітет з нагляду затвердить список виробників, допущених до торгів, зокрема, відповідно до переліку суб’єктів господарювання, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 05 січня 2022 року.

Торги будуть проведені Українською енергетичною біржою 17 січня 2022 року о 15:00.

Перелік виробників, допущених до торгів комітетом з нагляду, буде опубліковано на сайті УЕБ.

Форма заявки – за посиланням https://bit.ly/3FoupzH.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації.

Фото без опису