Сьогодні, 02 лютого, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили СОТНИК, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новобузької міської ради.

На даному засіданні розглядались такі питання, як надання дозволу на наступні дії : укладення, підписання, нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію договору купівлі-продажу земельної ділянки; укладення, підписання, нотаріальне посвідчення договору дарування грошових коштів; укладення, підписання, нотаріальне посвідчення договору дарування квартири; можливість створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім'ї.

Також комісія розглянула затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.