Сьогодні, 04 лютого, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання ХІV сесії міської ради. З 26 обраних депутатів  на сесії були присутні 19 депутатів. На порядок денний винесено  3 питання  що стосувались внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021. № 345 «Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік» (в цілому), забезпечення співфінансування проєкту «Реконструкція міського стадіону відділу освіти,молоді і спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Івана Огієнка,17» на 2022 рік» та затвердження  Порядку подання, розгляду, встановлення тарифів на комунальні послуги, які регулюються виконавчим комітетом Новобузької міської ради. Начальник фінансового відділу міської ради Світлана Дібрівна   проінформувала   щодо необхідності внесення  змін до бюджету міської ради , а саме  : для надання субвенції з бюджету міської територіальної громади обласному бюджету для співфінансування інвестиційного проєкту  за об’єктом «Реконструкція міського стадіону відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради».

Після обговорення, депутати прийняли відповідне рішення по кожному з винесених питань.

Для повного перегляду пропонуємо відео сесії.