Шановні медичні працівники! Завжди найбільше за все на світі цінувалося здоров’я і життя людини. А тому професія лікаря є однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними поняття    доброти, гуманності, благородності й професіоналізму. У складних ситуаціях ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію на краще.

З нагоди свята щиро вітаю усіх працівників КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня», КНП  «Новобузький центр первинної медико-санітарної допомоги», Новобузької станції екстреної (швидкої) медичної допомоги. Дякую за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, яке даруєте людям,  а у домівках завжди панують щастя і мир. Зичу міцного здоров’я, благополуччя й добра вам та родинам!

Новобузький міський голова                                                           Максим ЛАГОДІЄНКО.