6 липня  в актовому залі міської ради  під головуванням  голови  депутатської комісії Світлани Шашкєєвої   відбулось засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності.

Члени депутатської комісії  розглянули пропозиції щодо ремонту та благоустрою доріг і тротуарів на території   міста  Новий Буг, пропозиції  з вирішення питання  будівництва громадської вбиральні.

Внесли зміни   та уточнення  до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької територіальної громади на 2020-2023 роки.

Прийняли  на баланс окреме індивідуально визначене  майно  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у власність  комунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна  лікарня» Новобузької  міської ради Миколаївської  області, надали  згоду на безоплатне прийняття індивідуально визаченого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області  у комунальну власність Новобузької територіальної громади.

Також  рекомендували внести зміни до встановлення  місцевих податків і зборів  на території Новобузької міської ради, розглянули питання передачі  основних засобів з балансу комунального підприємства «Водопровідні  мережі» Новобузької міської ради на баланс коммунального підприємства «Майно» Новобузької міської ради та надали

згоду  на організацію співробітництва територіальних громад.

Всі питання порядку денного були рекомендовані депутатською комісією  до  розгляду на засіданні  чергової сесії міської ради.