23 серпня , з нагоди  Дня Державного Прапора України , відбулось урочисте   піднятття  та  вшанування  Державного Прапора України.

В урочистій церемонії взяли участь  міський голова Максим Лагодієнко,заступники міського голови, представники міської ради, громадськість.

Синьо – жовтий стяг – це наш національний символ, символ  боротьби за волю! За нього  віддають життя і  проливають кров наші захисники і повага до нього – священна! Нехай наш прапор  скоріше з’явиться у кожному куточку України!

Учасники заходу поклали квіти до   барельєфу борцю за незалежність Тарасу Шевченку.