Послуги для автомобілістів на Гіді з державних послуг

Плануєте отримати, змінити чи відновити посвідчення водія і не знаєте, як? Хочете зареєструвати автомобіль, привезений із-за кордону, або виготовити індивідуальні номерні знаки? Гід з державних послуг знає відповіді на всі запитання.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді для автомобілістів:

Обговорення шляхів вирішення важливих питань громади

25 травня відбулась зустріч  міського голови Максима Лагодієнка з виконавчим директором Миколаївського відділення Асоціації  міст України Олександром Мосіним. Участь у зустрічі взяла і начальник  відділу інвестиційних проєктів та соціально- економічного розвитку   апарату міської ради Анна Луценко.

Покарання за незаконне перетинання державного кордону

Недоторканість державного кордону є однією з найважливіших ознак суверенітету та територіальної цілісності будь – якої держави – базових складових забезпечення національної безпеки. Виконання однієї з основних функцій держави України, відповідно до статті 17 Конституції України – охорона своєї території, реалізується не тільки через на пунктах пропуску системи контролю при безпосередньому перетинанні державного кордону України, а і шляхом створення ефективної системи запобіжних заходів у тому числі, й через встановлення юридичної відповідальності за такі порушення.