Депутати міської ради відвідали ЗОШ № 9

Сьогодні, міський голова Максим Лагодієнко, перший заступник міського голови Сергій Довженко , начальник відділу освіти,молоді і спорту міської ради Сергій Сотсков, депутати міської ради відвідали  міську   загальноосвітню школу № 9 І –ІІ ступенів.

Організація роботи сектору культури та туризму міської ради

Під головуванням  завідувача сектора культури та туризму виконавчого комітету Новобузької міської ради Олени Філіпської  відбулась апаратна нарада за участі з директорів  підвідомчих закладів культури та завідувачів  сільськими клубами.

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

Вирішується доля об'єктів комунальної власності громади

26 травня Новобузьку громаду відвідала голова Баштанської районної ради Наталія Олійник. Наталія Володимирівна разом з депутатом обласної ради Олегом Козловим, депутатом районної ради Миколою Лучним та заступником голови районної ради Василем Кузіним провели зустріч з першим заступником Новобузького міського голови Сергієм Довженко та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмилою Сотник.

Штрафи для паліїв сухої трави

Рятувальники та еко-активісти застерігають дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Не слід випалювати суху траву, стерню та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Спалювання сухої рослинності може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.