Максим Лагодієнко провів  чергову сесію Новобузької міської ради

Максим Лагодієнко провів чергову сесію Новобузької міської ради

Сьогодні,05 листопада  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання чергової  3 сесії міської ради 7 скликання. Участь у роботі сесії взяли  20 депутатів із 26 обраних. На порядок денний були винесені питання що стосувались доповнення до рішення сесії Новомихайлівської сільської ради від 23.04.2013р. №11 " Про затвердження Програми соціально - економічного розвитку Новомихайлівської сільської ради", внесення змін та доповнень до рішення Новомихайлівської сільської ради  від 21.12.2018.р. № 126 "Про затвердження бюджету Новомихайлівської сільської ради на 2019 рік", внесення  доповнень  до рішення міської ради  від 06 березня  2018 року №333 " Про затвердження Програми економічного і соціальногог розвитку м. Новий Буг на 2018 - 2020 роки" та про  внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року " 424 " Про бюджет Новобузької міської ради на 2019 рік".

"Вийшли на фінішну пряму по підготовці змін до перспективного плану формування територій об’єднаних громад області», - Олександр Кушнір

Про майже остаточне завершення процесу підготовки перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад області повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Кушнір на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.