Благодійна акція по висадці дерев за участі громади  мікрорайону   "ленінської" території міста

Благодійна акція по висадці дерев за участі громади мікрорайону "ленінської" території міста

За сприяння міського голови Максима Лагодієнка ,який підтримав спільну ініціативу депутата міської ради Світлани Шашкєєвої та громади «ленінської» території   відбулась благодійна акція по висадці дерев та створення  молодого парку.

До уваги підприємців!

ПРОПОНУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ Запрошуємо вас взяти участь в анкетуванні щодо визначення основних проблем та перешкод, з якими стикаються сьогодні ваші підприємства, під час виробництва та експорту продукції. Анкетування дозволить визначити оптимальні форми державної підтримки індустріального розвитку.