Лекція для студентів Університету третього віку до Дня Соборності України

Сьогодні, 19 січня, для студентів Університету третього віку, відділення денного перебування КУ "Центр надання соціальних послуг" Новобузької міської ради головний юрист відділу Новобузьке бюро правової допомоги  В.О. Сухоруков провів лекцію до Дня Соборності України.

Обов’язкове подання звітності про використання води за формою 2ТП-ВОДГОСП (річна) «Звіт про використання води» до 01 лютого 2022 року

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (із змінами від 18.12.2020) водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі – Звіт).

Визначили пріоритетні напрямки роботи

18 січня  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась щотижнева апаратна нарада за участі заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних установ. На початку засідання Максим Олександрович  проінформував  присутніх про результати   наради ,яка відбулась в обласній раді за участі першого заступникам голови обласної ради Володимира  Фроленка. На нараді  було розглянуто питання часткового виділення коштів з обласного бюджету на оновлення комунальних доріг. Згідно розподілу Новобузька міська рада отримає - 2млн. гривень. Зокрема, кошти  будуть використані на ремонт дороги по вулиці Комарова та ремонт доріг до сіл  територіальної громади .

Тривають заняття в Університеті третього віку

17 січня 2022 року Університет третього віку КУ "ЦНСП" Новобузької міської ради знову зустрічав спраглих до знань слухачів. Студенти курсу "Англійська мова" вивчали англійський алфавіт, вживання артиклів. Викладач КЗ ФПО "Новобузький педколедж" Момотенко С.М. в цікавій формі, з використанням різноманітних методів, провела навчання. Заняття пройшло у приємній та дружній атмосфері, з дотриманням карантинних обмежень.

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

До міської ради завітали колядники

Початок січня для українців – це святковий період, наповнений традиціями, співами та смачною їжею. Від новорічного столу всі йдуть на пісну різдвяну кутю, потім на щедру кутю на Маланку, а далі на вранішні засівання у День Святого Василя.