Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 10 січня,  під головуванням першого заступника міського голови Олександра  Славінського відбулась  щотижнева  апаратна  нарада за участі керівників структурних підрозділів міської ради та керівників комунальних підприємств.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики дав роз’яснення щодо застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року

Зважаючи на численні звернення від фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку, щодо проблемних питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО) з 1 січня 2022 року та відсутність однозначної позиції державних органів з цих питань, Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики надав узагальнюючу відповідь на звернення платників податку щодо найбільш поширених питань:

Щодо навчання фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту

За інформацією Баштанської райдержадміністрації повідомляємо керівників підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу, розташованих на території громади про організацію навчання осіб керівного складу та фахівців в мережі підрозділів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області 2022 року.

Розмір та тривалість виплати допомоги по безробіттю

Згідно з частиною першою ст.23 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, мають право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу. Розмір цієї допомоги визначається у відсотках до їхньої середньої заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. №1266, залежно від страхового стажу:

«Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України проводиться широкомасштабна інформаційна кампанія, спрямована на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості. З цією метою розроблено відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»