Гаряча лінія системи безоплатної правової допомоги!

Багато українців вимушені виїжджати із зони бойових дій чи з окупації через інші тимчасово окуповані території або росію, щоб дістатися безпечного місця. Людей цікавить, чи не порушать вони своїми діями закони України. Ось відповіді на два найпоширеніші запитання. Поставити інші правові питання можна за номером 0 800 213 103 (контакт-центр системи БПД

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

За сприяння Баштанської РВА за програмою ООН буде надаватися безкоштовно хліб внутрішньо переміщеним особам у приміщенні за адресою вул. Гребеннікова,1 щотижня в  середу і суботу об 11.00!

Члени виконкому працюють на розвиток громади

Під головуванням міського голови Максима Лагодієнка, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На початку засідання, міський голова проінформував присутніх про ситуацію з  отриманням гуманітарної допомоги від  Президента України і  пояснив, що ще не весь комплект  допомоги надійшов , як тільки отримаємо, всі громадяни нашої громади отримають свій пакет допомоги. Також, очільник громади звернувся  до керівників установ, організацій, представників бізнесу, жителів громади щодо проведення благоустрою  біля прилеглих територій. Обкос трави, зачищення чагарників, проведення заходів з омолодження дерев( а не  ліквідація).

До  уваги членів виконкому!

До уваги членів виконкому!

14  червня о 10.00.год. в  приміщенні міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради