Інформує Баштанська районна військова адміністрація

Баштанська  районна військова адміністрація нагадує, що згідно розпорядження начальника БВА від 06.07.2022. № 124  на території Баштанського району запроваджено комендантську годину з 23.00.год. до 05.00.год. що дає можливість збільшити тривалість проведення сільськогосподарських робіт, в тому числі - збирання врожаю сільськогосподарських культур та їх транспортування до місця зберігання.

Тимчасове відключення електроенергії

У зв'язку з проведенням поточного ремонту електроліній ,    АТ " Миколаївобленерго" повідомляє про  тимчасове відключення електроенергії:

Безкоштовна видача хліба

На території нашої громади продовжуємо і надалі  безкоштовно видавати  хліб для внутрішньо переміщених осіб  . Міський голова  Максим Лагодієнко  висловлює подяку

Інформація Баштанської військової адміністрації

Баштанська районна військова адміністрація інформує, що розпорядженням начальника районної військової адміністрації від 06.07.2022 №123-р  з 6 липня 2022 року на території Баштанського району для суб’єктів господарювання, які мають відповідну ліцензію, скасовано заборону на торгівлю алкогольними напоями, але норма щодо заборони продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на  спиртовій основі, в тому числі слабоалкогольних напоїв, військовослужбовцям Збройних Сил України та інших військових формувань, залишається і є чинною.

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити, — держпідбірка нижче. Шлюб

Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”

З 16 липня 2022 року набирають чинності окремі норми Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” (далі- Закон), які стосуються використання мови в мережі Інтернет та мови інтерфейсів комп'ютерних програм, встановлених на товарах.

Національна платформа «UNITED 24»

Указом Президента України від 17.05.2022 № 344/2022 постановлено Кабінету Міністрів України забезпечити запровадження в рамках національної платформи «UNITED 24» «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.