Ти як?

Всеукраїнська програма ментального здоров’я створюється за ініціативою першої леді Олена Зеленська і має просту життєву назву «Ти як?».

Розпорядження № 150-р "Про затвердження критеріїв визначення підприємств,установ і організацій,які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Миколаївської області

Ваш дільничний офіцер поліції

Дільничні офіцери поліції, які обслуговують території Новобузької громади. Новобузька територіальна громада (Новий Буг, с.Розанівка та с.Антонівка) - обслуговує старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Юрій Самохвалов (095) 69-87-463. У той же час м.Новий Буг, с.Добра та с.Петрівка обслуговує дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Юлія Онищенко (096) 06-41-216. Населенні пункти с.Станційне, с.Загальна Користь, с.Новосілля, с.Новомихайлівка, с.Анастасіївка, с.Новогригорівка, с.Новодмитрівка обслуговує старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Олександр Кравчина (093) 15-06-804.