Внесено зміни до бюджету міської ради на 2022 року

11 липня під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось  позачергове засідання  виконавчого комітету міської ради. В ході роботи, члени виконкому  внесли зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2021р. № 345 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік», заборонили стихійну торгівлю  у невстановлених місцях на території Новобузької міської ради, затвердиди  висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини , встановили опіку над неповнолітніми, та розглянули питання про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування  неповнолітнім, які проживають на території громади.

Баштанське відділення Управління Фонду соціального страхування інформує

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Управління Держпраці повідомляє про інформаційну кампанію " Виходь на світло"

З 1 липня 2022 року на Миколаївщині посадовими особами Управління Держпраці проводиться інформаційна кампанія «Виходь на світло!», державні інспектори здійснюють інформаційне відвідування суб’єктів господарювання, повідомляючи про ризики та негативні наслідки незадекларованої праці.

ТОВ "Миколаївгаз збут" повідомляє

ТОВ "Миколаївгаз Збут" вже повернув клієнтам – побутовим споживачам понад 410 тисяч гривень переплат та помилково сплачених у травні коштів за спожитий природний газ.

Допомога від громадських організацій

За підтримки Реабілітаційного центру «Друге дихання» ( м.Миколаєв) на території нашої громади були надані продуктові набори родинам військовослужбовців ЗСУ, учасникам бойових дій в Афганістані та учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.