До уваги внутрішньо переміщених осіб з Херсону та Херсонської області!

Гуманітарний штаб при Новобузькій міській раді повідомляє, що 10 січня з  10.00.год до 15.00.год. за адресою  вулиця Гребеннікова,1  буде надаватись гуманітарна допомога сім'ям з дітьми, які прибули з Херсону та Херсонської області.

Запрошуємо  на засідання депутатських комісій міської ради

Запрошуємо на засідання депутатських комісій міської ради

До уваги  членів депутатських комісій  Новобузької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради   та  з питань освіти.охорони здоров'я,соціального захисту.культури,туризму,молоді і спорту, депутатської діяльності та законності !

Новобузька громада отримала Вифлеємський вогонь

Сьогодні, 5 січня ,у приміщенні  Новобузької міської ради  від  пластунів Миколаївського осередку ПЛАСТ Миколаїв - Національної скаутської організації України голова Новобузької громади отримав  Вифлеємський Вогонь Миру .