Щодо проведення наради стосовно профілактики  отруєння бджіл!

Щодо проведення наради стосовно профілактики отруєння бджіл!

З метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів, на виконання листа Держпродспоживслужби від 23.01.2023 № 11.3.2-4/1713, відбудеться нарада із залученням представників органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів, суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин.

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося  60 років  і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 06.02.2023 року з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше та ВПО ( які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень)  за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.

В роботі медичної ради КНП " Новобузька багатопрофільна лікарня" взяв участь міський голова Максим Лагодієнко

В приміщені адміністрації КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради 31 січня відбулася медична рада по підсумкам роботи закладу за 2022 рік. В роботі медичної ради взяли участь міський голова Максим Лагодієнко та його перший заступник Олександр Славінський.

До уваги ветеранів та ветеранок війни!

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудови сімейних фермерських господарств.

До уваги осіб з інвалідністю 1 та 2 груп  Новобузької громади!

До уваги осіб з інвалідністю 1 та 2 груп Новобузької громади!

За рішенням Гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді 02.02.2023 року з 9.00 год. до 13.00 год. буде надаватися гуманітарна допомога особам з інвалідністю 1 та 2 груп  у вигляді буржуйок за адресою: м.Новий Буг, вул. Грушевського,70, територія КП «Добробут».

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося  60 років і більше Новобузької громади!ів за віком, яким виповнилося  60 років і більше Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше Новобузької громади!ів за віком, яким виповнилося 60 років і більше Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 02.02.2023 року з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше, а також ВПО (всі, які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень) за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.