Про організацію  проведення особистих  та особистих  виїзних прийомів громадян начальником Баштанської  РВА у ІІ півріччі

Про організацію проведення особистих та особистих виїзних прийомів громадян начальником Баштанської РВА у ІІ півріччі

Розпорядженням   начальника Баштанської  районної військової адміністрації № 100-р від 18.07.2023. затверджено   графіки  особистих та особистих виїзних прийомів громадян начальником та заступниками начальника  Баштанської  районної військової адміністрації на ІІ півріччя 2023 року .

Планові відключення

01.08.2023 .08:00. - 16.00. технічне обслуговування Новий Буг: вул. Миколаївська, вул.Радісна, вул. Софіївська, вул. Гагаріна

Вправа " Метелик"

Іноді тривога буває настільки раптовою і сильною, що бракне повітря. Ситуація не з приємних, але й не критична, якщо вміти постояти за себе — вчасно зорієнтуватися і згадати одну з вправ, що допомагають заспокоїтися та вирівняти дихання.

До уваги членів  виконкому!

До уваги членів виконкому!

28 липня  о 10.00.год. в актовому залі міської ради відбудеться позачергове засідання виконкому .