Покращили водопостачання у селі Станційному

На  одній з минулих апаратних нарад при міському голові, була озвучена проблема   поганої подачі води у селі Станційному( низький тиск). Міський голова Максим Лагодієнко з’ясував  ситуацію з проблемою водопостачання у селі та  доручив  керівнику КП «Добробут» залучити  техніку міської ради та  відновити стале  водопостачання .

ПРИЙОМНА СІМ’Я ЧИ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ

Прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу є одними з найефективніших форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, також потребують родинного тепла і виховання.

На кладовищах громади продовжуються роботи з встановлення огорожі

Наведення чистоти  і порядку в населених пунктах громади продовжується і після великодніх свят. Особливо зараз, коли вся новобузька громада разом зі старостинськими округами готується до поминальних днів. Міська рада ще в квітні місяці розпочала роботи з виготовлення та встановлення огорожі  біля кладовищ  міста та   сіл громади.

Заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Європі

З нагоди відзначення  Дня пам’яті та примирення  та Дня Перемоги над нацизмом у Європі  у Другій світовій війні у    Новобузькій територіальній громаді  відбудеться покладання  квітів до меморіалів ,обелісків, братських кладовищ,пам’ятників та пам’ятних знаків  загиблих  у роки Другої світової війни .

Впровадження системи НАССР у закладах освіти

В Україні триває обов’язковий перехід усіх операторів ринку харчових продуктів (у тому числі закладів освіти) на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР. З 20 вересня 2017 року  ці стандарти впроваджено на великих потужностях, з 20 вересня 2018 року – на середніх, кінцевий термін упровадження системи НАССР, в тому числі – на малих потужностях (наприклад, заклади освіти) –  з 20 вересня 2019 року.

«Ми у жовтій зоні, але це не означає, що все дозволено», - голова облдержадміністрації Віталій Кім

Сьогодні, 30 квітня, під головуванням очільника області Віталія Кіма й за участі заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна та представників структурних підрозділів ОДА відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ  і НС.