ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За інформацією Миколаївського обласного гідрометеорологічного центру отримано штормове попередження: «Найближчі 1–2 години 26 листопада по місту та області очікується посилення південного вітру 15 – 20 м/сек. Збережеться до кінця доби 26.11.2021 та впродовж доби 27.11.2021. 1 рівень небезпеки – жовтий.

Юрій Гранатуров: Термін дії «жовтого» COVID-сертифіката становитиме 30 днів

Згідно з рішенням Кабміну змінено термін дії «жовтого» COVID-сертифіката, який підтверджував проведення як мінімум одного щеплення, і тепер становитиме 30 днів. Раніше такий сертифікат був дійсним 120 календарних днів від дати проведення щеплення.

Управління Державної казначейської служби інформує

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі - Управління) інформує  про те, що на разі ситуація, пов'язана із протиепідемічними заходами в Україні, активно використовується хакерськими угрупуваннями для цілеспрямованих кібератак з метою проникнення до мереж органів державної влади та критичної інфраструктури. Казначейство наполягає на необхідності неухильного дотримання Клієнтами встановлених законодавством та передбачених Договором про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням СДО вимог з технічного та криптографічного захисту інформації, у тому числі вимог щодо автоматизованих робочих місць осіб, з яких здійснюється доступ в СДО:

Проводяться ремонтні роботи по облаштуванню кризової кімнати

Сьогодні, 24 листопада,  відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка , заступник  міського голови Людмила Сотник разом з першим заступником голови Баштанської РДА Наталією Казаріною  оглянули приміщення, де проводяться ремонтні роботи кризової кімнати  за рахунок  освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.  Підготували добірку послуг із перевезення на Гіді з державних послуг:

Комунальною установою «Центром надання соціальних послуг» Новобузької міської ради 16 листопада 2021 року оприлюднено оголошення в електронній системі закупівель про проведення відкритих торгів (UA-2021-11-16-010587-a) за предметом закупівлі: ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (Природний газ).