Запитання – відповіді: електронні лікарняні

Що робити, якщо електронний листок непрацездатності не сформовано внаслідок відсутності на дату початку періоду непрацездатності у реєстрі застрахованих осіб інформації про трудові відносини?

Ігор Кузьмін про реалізацію програми Президента України «Велике Будівництво» на Миколаївщині

На Миколаївщині із шести приймальних відділень, які реконструювалися в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», п’ять вже експлуатується.

У терапевтичному  відділенні  Новобузької багатопрофільної лікарні створили комфортні  умови для пацієнтів та медперсоналу

02 листопада  цього року  відбулось урочисте відкриття капітально відремонтованого терапевтичного відділення . Перерізати  символічну стрічку прийшли Новобузький міський голова Максим Лагодієнко та  депутат обласної ради Олег Козлов. Участь у заході  взяли головний лікар КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня»  Володимир Лущенко, заступник міського голови  Людмила Сотник, завідувач  терапевтичного відділення  Наталія Гордаш ,медичні працівники.

Позачергове засідання  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На порядок денний винесено питання «  Про впровадження додаткових заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Новобузької  громади».

Тривають роботи по благоустрою міста

Триває благоустрій  міста. Працівники КП " Добробут", сьогодні, 2 листопада, проводять  роботи по  благоустрою вулиці Романа Шухевича та у селі Станційному поблизу залізничного вокзалу.