Придбано комплекти шкільних лавок в заклади  освіти громади

Придбано комплекти шкільних лавок в заклади освіти громади

З метою забезпечення комфортних умов  навчання  для здобувачів освіти    початкової ланки закладів освіти Новобузької громади, відділом освіти, молоді і спорту міської ради  придбано комплекти  шкільних лавок .

Інформація  про Програму Президента України –  надання допомоги "єПідтримка"  (виплати по 1000 грн)

Інформація про Програму Президента України – надання допомоги "єПідтримка" (виплати по 1000 грн)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. В Україні близько 3 мільйонів людей з інвалідністю. І найбільше, чого потребують такі люди – це наша увага та розуміння.

Ми - проти насильства

Новобузька міська рада приєднується до широкої інформаційної кампанії "16 днів проти насильства" та пропонує до перегляду тематичний відеоролик "Ми - проти насильства", створений Національною сервісною службою України.

Перерахунок пенсій з 01 грудня  2021 року

Перерахунок пенсій з 01 грудня 2021 року

Законом України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” з 01.12.2021 збільшено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність на 80 грн з 1854 грн до 1934 грн, прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць на 99 грн з 2294 грн до 2393 грн та мінімальну заробітну плату на 500 грн з 6000 грн до 6500 грн.

Продовжуються роботи по оновленню спортивного залу міського будинку культури

Спортивний зал міського будинку культури   є  місцем  не тільки для проведення уроків фізкультури , але і  проведенням  спортивно-масової роботи серед дітей, молоді, мешканців громади. Саме тут проводяться міські, міжміські змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу , тенісу.