АТ"Миколаївобленерго"  повідомляє  про планові відключення

Новий Буг :  22.11.2022. 08:00. до 17.00. капітальний ремонт Новий Буг: вул. Пушкіна, вул. В. Бойченка,вул. Ковпака, вул. Лугова, вул. П. Орлика,вул. Широка площа, вул. Коцюбинського,вул. Софіївська, вул. Першотравнева,вул. Маяковського, вул. Зелена, вул.Паркова, вул. Сахарова                         23.11.2022.  08:00. – 17.00.год. Новий Буг: вул. Москаленка, вул. А. Дівіної, вул. Малиновського                                25.11.2022. 08:00 . – 17.00. – технічне обслуговування Новий Буг: вул. П. Орлика, вул. Широкаплоща, вул. Коцюбинського, вул.Софіївська, вул. Першотравнева, вул.Маяковського, вул. Зелена, вул. Паркова,вул. В. Бойченка, вул. Ковпака, вул. Пушкіна, вул. Сахарова.

21 листопада  День Гідності  і Свободи

21 листопада День Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

Комунікаційна кампанія " Бережи себе"

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».

Оголошення!

В рамках підготовки до засідання позчергової сесії міської ради,  22 листопада о 13.00.год. відбудеться  засідання постійної  депутатської  комісії з питань земельних відносин та агропромислового розвитку та  о 14.00.год. засідання комісії з питань

Методичні матеріали щодо забезпечення прав ВПО та цивільного населення, що постраждало внаслідок збройної агресії РФ проти України

З початком повномасштабної війни кількість ВПО в Україні значно зросла. За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня 6,9 млн осіб стали внутрішньо переміщеними. Більшість із них вперше опинилися в таких умовах і зараз їм необхідно зрозуміти, які права вони мають і яку допомогу можуть отримати. Команда розробників зібрала методичні рекомендації для внутрішньо переміщених осіб та людей, які постраждали від війни. У матеріалі зібрана законодавча база, вказані права, які мають внутрішньо переміщені українці, а також покрокові інструкції, як отримати допомогу для ВПО, дітей, осіб з інвалідністю.