До уваги громадян!

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує:

До уваги членів виконкому міської ради!

22 листопада о 10.00.год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради.  До уваги членів виконкому   наступний  Порядок денний засідання

АТ"Миколаївобленерго"  повідомляє  про планові відключення

Новий Буг :  22.11.2022. 08:00. до 17.00. капітальний ремонт Новий Буг: вул. Пушкіна, вул. В. Бойченка,вул. Ковпака, вул. Лугова, вул. П. Орлика,вул. Широка площа, вул. Коцюбинського,вул. Софіївська, вул. Першотравнева,вул. Маяковського, вул. Зелена, вул.Паркова, вул. Сахарова                         23.11.2022.  08:00. – 17.00.год. Новий Буг: вул. Москаленка, вул. А. Дівіної, вул. Малиновського                                25.11.2022. 08:00 . – 17.00. – технічне обслуговування Новий Буг: вул. П. Орлика, вул. Широкаплоща, вул. Коцюбинського, вул.Софіївська, вул. Першотравнева, вул.Маяковського, вул. Зелена, вул. Паркова,вул. В. Бойченка, вул. Ковпака, вул. Пушкіна, вул. Сахарова.

21 листопада День Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

Комунікаційна кампанія " Бережи себе"

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».