Оголошення про початок весняно - форвардної програми 2020р.

ПАТ «Аграрний фонд» розпочав форвардну програму закупівлі зернових врожаю 2020 року. За попереднім оцінками, загальна сума, на яку ПАТ «Аграрний фонд» планує профінансувати агровиробників, має скласти 2 млрд грн.

Уряд схвалив Порядок  зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2020 році

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2020 році

12 лютого на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році» (проєкт). Зазначеною постановою затверджено Порядок (завантажити проект) зарахування частини акцизного податку до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році, яким, зокрема, передбачається щоденний, у день надходження акцизного податку, розподіл частини акцизного податку (13,44 %) між бюджетами місцевого самоврядування.

Звернення депутатів Новобузької міської ради до Прем’єр – міністра України Держгеокадастру України, головного управління Держгеокдастру  у Миколаївській області, генерального прокурора

Звернення депутатів

Варіанти проєктів на кращий гімн міста Новий Буг

Новобузька міська рада  висвітлює для ознайомлення громади тексти та музику  проєктів тексту на кращий гімн міста Нового Бугу   учасників конкурсу  Сергія Клименка , Анни Сімочкіної та Віктора Струца.

На 6 сесії міської ради прийняті важливі питання  розвитку  громади

На 6 сесії міської ради прийняті важливі питання розвитку громади

24 лютого відбулось засідання  чергової 6 сесії міської ради УІІ скликання. На засідання сесії із 26 обраних  депутатів  прибуло 20 депутатів. На початку засідання  до  депутатів звернувся  районний військовий комісар Ігор Писаренко з клопотанням надати фінансову підтримку  на ремонт приміщення. Кошти ,у сумі 22,8 тис. грн..,погодився перерахувати  депутат міської ради, керівник  СТОВ «Злагода»  Олексій Старченко. До слова був запрошений  і керівник  районного управління Держпродспоживслужби у Новобузькому районі Віктор Кузьмін, який  ознайомив присутніх із  новими нормами та вимогами до обладнання харчоблоків у закладах дошкільної  та шкільної освіти та безпечності продуктів харчування.