АНОНС ! Про скликання депутатських комісій міської ради

АНОНС ! Про скликання депутатських комісій міської ради

19 грудня  о 10.00.год. в приміщенні міської ради відбудуться засідання постійних депутатських комісій з питань земельної реформи та охорони довкілля та комісія з питань житлово- комунального господарства,будівництва. транспорту. зв'язку та торгівельного обслуговування населення.

Напередодні  Дня Святого Миколая міський голова  привітав  дітлахів  зі святом

Напередодні Дня Святого Миколая міський голова привітав дітлахів зі святом

Щорічно найменші малюки країни очікують на казкове свято – День Святого Миколая, яке відзначають 19 грудня. Це одне з найулюбленіших свят, як дітей, так і дорослих, адже  ніч з 18 на 19 грудня неабияк таємнича та наповнена чудом.

На виконкомі обговорили  питання,що стосувались різних сфер життєдіяльності  громади

На виконкомі обговорили питання,що стосувались різних сфер життєдіяльності громади

17 грудня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Максима Лагодієнка , члени виконкому обговорили  та схвалили проект бюджету на 2020 рік  та прогноз міського бюджету на 2021 – 2022 роки.

Вихованець МДЮСШ Крисальний Олександр - кращий боксер України у своїй категорії

Вихованець МДЮСШ Крисальний Олександр - кращий боксер України у своїй категорії

З 12 по 14 грудня в місті Олешків Херсонської області відбувся турнір з боксу "Олешківські ігри -2019". В якому приймали участь вихованці Новобузької МДЮСШ: Шилівський Андрій- учень Новобузької гімназії, Крисальний Олександр -учень Новобузької ЗОШ 1, Карнаухов Владислав -учень Новобузької ЗОШ 1, Кондратюк Владислав -учень Новобузької ЗОШ 10.

Урочисті заходи до Дня  місцевого самоврядування

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

В сесійній залі міської ради відбулись урочисті заходи з нагоди  відзначення Дня місцевого самоврядування. Участь у заходах взяли міський голова, депутати  Новобузької ОТГ, працівники органів місцевого самоврядування.

Повідомлення про громадські слухання

Повідомлення про громадські слухання

Громадські слухання по питанню Детальний план території площею 6,0000 га з кадастровим номером 4824510100:09:000:0135 з метою подальшої зміни категорії та цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства землі енергетики з цільовим призначенням для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01) в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області (за межами населеного пункту), яке попередньо висвітлене в випуску газети «Вперед» № 96-97 від 21 листопада 2019 року призначені та будуть проведені 13 січня о 11:00 2020 року в сесійній залі Новобузької міської ради. У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які мешкають на території, щодо якої розробляється документація, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею: представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування , діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Розпочато громадські обговорення по проекту Генерального плану міста

Розпочато громадські обговорення по проекту Генерального плану міста

    Повідомляємо, що на виконання Постанови Кабінету міністрів України № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою забезпечення міста Новий Буг та села Станційне  містобудівною документацією, уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, планування принципів планувальної орієнтації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення планувальних обмежень, керуючись Цивільним, Господарським і Земельним кодексами України, Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності»,