МКМС запрошує до обговорення проекту закону щодо забезпечення національної інфобезпеки та права на доступ до достовірної інформації

Дата: 21.01.2020 14:03

Міністерство культури, молоді та спорту України представляє порівняльну таблицю проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації" та запрошує стейкхолдерів до участі в стратегічному діалозі, який відбудеться 28 січня 2020 році в Києві.

Законопроект покликаний забезпечити реалізацію права громадян на доступ до достовірної збалансованої інформації через запровадження механізмів боротьби з дезінформацією в інформаційному просторі України та підвищення рівня медіаграмотності населення в умовах гібридної агресії РФ.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ, профільних інституцій та громадських організацій, медіаекспертів та медіаюристів.

Форма для реєстрації у заході.

Початок - о 9:30 28 січня. Місце проведення буде повідомлено додатково.

ВАЖЛИВО! Формат стратегічної сесії передбачає тривалість 7-8 годин, обмежену кількість місць та необхідність активного залучення учасника впродовж усього часу. У зв'язку з цим просимо з розумінням поставитись до наступного обмеження:  лише один представник від однієї організації без можливості заміни протягом дня.