До уваги громадян похилого віку Новобузької громади, яким виповнилося 60 і більше років та внутрішньо переміщеним особам!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє,  що 03.07.2023 року  з 13.00 год. буде видаватися хліб ВПО та громадянам похилого віку, яким виповнилося  60 років і більше за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку:

ПРОГРАМА МІНІ - ГРАНТІВ Для суб’єктів мікропідприємництва

Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проект "Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні". Головною метою проекту є підтримка підприємців та підприємств, що ведуть господарську діяльність в найбільш постраждалих областях України, включаючи Миколаївську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Донецьку, Київську, Чернігівську, Сумську, Луганську та Херсонську області. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в цих регіонах. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в цих регіонах.