Он-лайн засідання Баштнаської районної комісії з питань ТЕБ та НС

26 жовтня відбулось он-лайн засідання Баштанської районної комісії з питань техногенної  екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Димитріва. Участь у  роботі комісії взяли секретар Новобузької міської ради Валентина Остапенко, заступник міського голови Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів міської ради ,члени місцевої комісії ТЕБ та НС,

Про захворювання населення Баштанського району на коронавірус SARS Co V2

За інформацією Баштанського районного відділу «Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» маємо наступну інформацію щодо захворюваності на коронавірус SARS Co V2 населення Баштанського району з урахуванням територіальних змін за жовтень місяць.

Співчуття

Новобузький міський голова, виконавчий апарат міської ради, депутатський корпус висловлюють щирі співчуття депутату Новобузької міської ради Гаврилюк Галині Георгіївні з приводу смерті брата - ДОНА Олександра Георгійовича.

Оперативна інформація про стан підключення  жителів міста Новий Буг до мережі газопостачання станом на 26.10.2021.

Новобузька міська рада повідомляє,що за інформацією  Новобузького відділення газового господарства ПАТ « Миколаївгаз» станом на 18.00.год.  26 жовтня до  газопостачання підключено 511 осіб, залишається без газу  ще 287 осіб.

Про фінансову підтримку виробників гречки

Поточного року одним із напрямів державної підтримки сільгосптоваровиробників є виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка.

Новобузька громада разом з Миколаївською областю входить до "червоної"зони

25 жовтня під головуванням секрератя міської ради Валентини Остапенко відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській  раді.До уваги членів комісії було представлене одне питання « Щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Новобузької  громади».

Послуги. пов'язані з житлом на ГІДІ

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.