Інформаційна довідка про дії Асоціації міст України у 2021 році з вирішення проблемних питань проходження опалювального сезону 2021/2022 рр. та попередніх років

9 лютого 2021 року підписано  Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. На виконання цього меморандуму в областях закінчується підрахунок компенсації з Державного бюджету України комунальним підприємствам теплопостачання різниці в тарифах в обсязі близько 30 млрд гривень. За результатами проведеного підрахунку, до Держбюджету України будуть внесені зміни, які забезпечать відшкодування підприємствам заборгованості з різниці в тарифах.

Оголошено конкурс з визначення кращих механізаторів Миколаївщини

Миколаївською обласною державною адміністрацією та обласною радою оголошено конкурс з визначення кращих механізаторів Миколаївщини та вручення обласної премії імені Федора Іванова – Героя України.

Четверте засідання Робочої групи  з розробки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади

Четверте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади

Сьогодні, 06 жовтня, в режимі відео конференції відбулось четверте, заключне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів

З точки зору народження майбутніх здорових поколінь, покращення демографічної ситуації надзвичайно актуально постає питання стану здоров’я вагітних жінок, безпечність пологів, післяпологового періоду, здоров’я новонароджених дітей, догляду за новонародженими, особливо які народилися з низькою масою тіла.

Селекторна нарада з питань цінової політики на природний газ

Наразі проходить селекторна нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна в режимі відеоконференції. Тема наради – питання цінової політики на природний газ. В селекторній нараді приймають участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів Новобузької міської ради.

Підписано Меморандум для вчасного початку опалювального сезону

Минулого тижня на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі Президента В.Зеленського делеговані рішенням Правління Асоціації міст України Виконавчий директор АМУ Слобожан О.В., Львівський міський голова Садовий А.І., Житомирський міський голова Сухомлин С.І., Дніпровський міський голова Філатов Б.А. підписали з Прем'єр-міністром України Шмигалем Д.А., Міністром розвитку громад та території України Чернишовим О.М., Міністром енергетики України Галущенком Г.В., Заступником керівника Офісу Президента України Тимошенком К.В., Головою правління НАК «Нафтогаз України» Вітренком Ю.Ю. Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

Запрошуємо на  четверте засідання Робочої групи  по формуванню Стратегії розвитку новобузької громади

Запрошуємо на четверте засідання Робочої групи по формуванню Стратегії розвитку новобузької громади

6 жовтня, о 10-00, в залі засідань Новобузької міської ради, відбудеться четверте, заключне засідання Робочої групи по формуванню Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади.