Вручено сертифікат на виплату грошової компенсації на придбання житла дитині-сироті

Питання підвищення рівня життя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа є одним із пріоритетних  напрямів держави. Забезпечення житлом даної категорії дітей знаходиться на постійному контролі Новобузької міської ради.

Волонтери, їхні права та обов’язки

Волонтер - фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбутковудіяльність шляхом надання волонтерської допомоги.

Ремонт ганку у  Розанівській філії  Новобузького ЗЗСО № 1

Ремонт ганку у Розанівській філії Новобузького ЗЗСО № 1

З метою  забезпечення  комфортних умов для навчання та перебування здобувачів освіти та педагогічного колективу  в закладі освіти  в Розанівській філії   Новобузького ЗЗСО № 1  за рахунок коштів  міського бюджету  проведено   ремонтні роботи по облаштуванню шкільного  ганку.

Міський голова провів засідання виконкому

30 листопада, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.   В ході засідання, члени виконкому ознайомились  та вивчили надані документи  зазначеного порядку денного.

Ознайомились з переліком послуг, які надає  простір ВЕТЕРАН - ХАБ

Ознайомились з переліком послуг, які надає простір ВЕТЕРАН - ХАБ

30 листопада 2021року в просторі Ветеран Хаб, який було відкрито за підтримки міського голови Максима Лагодієнка, відбулася зустріч з депутатом обласної ради Олегом Козловим та старостою Новомихайлівського старостинського округу Тетяною Новіковою. Присутні ознайомилися з роботою простору, планами на  майбутнє та   послугами, які можуть отримати ветерани АТО /ООС та їхні сім'ї.