Владнайте всі справи з держпослугами до Нового року — скористайтесь Гідом

Святковий період — час великих планів та здійснення бажань. Придбати житло, відкрити новий бізнес чи підготуватися до поповнення в сім’ї. Ці серйозні зміни пов'язані не лише з радощами, але й з оформленням документів, поданням заяв та звернень. До новорічних свят команда Міністерства цифрової трансформації запускає комунікаційну кампанію «З Гідом все просто», що підтримана USAID. Це нагадування про всі можливості ресурсу «Гід з державних послуг» та заклик не витрачати час на пошуки складних відповідей.

Шановні платники податків! Запрошуємо скористатись правом на податкову знижку!

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертає увагу, що 31 грудня 2021 року спливає термін подачі податкової декларації про доходи, отримані протягом минулого року для отримання податкової знижки.

Під час наради обговорили важливі питання  розвитку  громади

Сьогодні, 8 грудня, міський голова Максим Лагодієнко  провів  нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів  та комунальних установ міської ради.

Про гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«EUКРАЇНА»: ПРО ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ

В Україні стартувала інформаційна кампанія «EUКраїна», яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються у житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Кампанію ініціювала Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проєкту ЄС «Association4U». Показати практичні вигоди, які отримує кожен громадянин України від того, що держава починає жити за новими, високими стандартами — ось основне завдання цієї кампанії. Її мета — підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції та продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців, зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою, щоб вона стала частиною українського світогляду.

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.