Міський голова привітав захисників та захисниць України з Днем Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня,  в День Збройних Сил України, в  громадському просторі ВЕТЕРАН – ХАБі  відбулась зустріч   міського голови Максима Лагодієнка з  представниками громадських організацій  учасників АТО/ООС, ветеранами, волонтерами, сім’ями захисників і захисниць  України.   Максим Олександрович привітав  зі святом та відмітив , що  «вік української армії сягає кількох століть, починаюяи з козацтва, а її бойові традиції формувалися у важких війнах і конфліктах .І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави, бо завжди стоять на варті миру і спокою в державі. Тож в цей святковий день ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто сьогодні захищає державу та її народ.

Ідуть роботи по  облаштуванню дитячих майданчиків

Ідуть роботи по облаштуванню дитячих майданчиків

В рамках виконання Плану соціально – економічного розвитку Новобузької громади  за сприяння  народного депутата України Ігоря Негулевського  та з метою облаштування активних зон відпочинку та розваг для дітей, на території міста  Новий Буг та в селі Станційному розпочато облаштування дитячих майданчиків з сучасними  розвиваючими елементами.

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Вихованці міського відділення реабілітації дітей - інвалідів отримали подарунки від міського голови

Сьогодні, 3 грудня,  в  Міжнародний день людей з інвалідністю, за дорученням міського голови Максима Лагодієнка, перший заступник міського голови  Олександр Славінський та заступник міського голови Людмила Сотник відвідали  відділення  соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Новобузької міської ради та вручили подарунки від міського голови.

Робота структурного підрозділу міської ради  з  питаннями, які турбують жителів громади

Робота структурного підрозділу міської ради з питаннями, які турбують жителів громади

З метою забезпечення реалізації  відділом житлово- комунального господарства,благоустрою та  комунальної власності    міської ради своїх повноважень у сфері житлово-комунального господарства, начальником  та спеціалістами відділу      здійснено виїзди до громадян , проведено та складено акти обстеження щодо підтвердження фактичного не проживання осіб за місцем  реєстрації,  прийнято заяви громадян  на видачу будинкових книг , заяви  для розгляду на виконкомі  питань про зміну нумерації житлових  будинків , земельних ділянок та на надання дозволів на видалення дерев.