До уваги агаріїв, сільгосптоваровиробників!

Запрошуємо взяти участь у  вебінарі  «Земельні відносини в умовах воєнного стану». Захід відбудеться 13 квітня о 12:00. Трансляція відбудеться за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=CaHZUZa8hSU

Наводимо порядок на кладовищах громади

Наближаються  пасхальні та  поминальні дні. Кожен намагається навести лад  біля своїх осель  та на могилах своїх близьких. З метою проведення належного благоустрою на кладовищах,  міською радою завезено пісок на  всі кладовища громади ( місто та всі населені пункти ).

До відома власників жилих приміщень, які прихистили внутрішньо переміщених осіб

22 березня 2022 року була опублікована постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 19 березня 2022 р. № 333.

Державна підтримка аграріїв

Для підтримки сільгоспвиробників та з метою забезпечення посівної кампанії, підтримки та активації підприємницької діяльності у період дії воєнного стану, за ініціативою Президента України, Уряд вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Для тих хто потребує евакуації або надання екстреної гуманітарної допомоги у зонах бойових дій і на територіях, які перебувають під окупацією запрацював телеграм бот @Evacuation2022_bot.

Отримана інформація оперативно опрацьовуватиметься МВС України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, у співпраці з Координаційним центром Української асоціації районних та обласних рад з питагь територіальної оборони, враховуючи практичний досвід проведення заходів з евакуації за час українсько-російської війни.