Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.

У середу, 21 лютого, відбувся пресбрифінг за участі виконувача обов'язки директора Агенції регіонального розвитку Миколаївської області Євгена Бабкова та його заступника Сергія Павлишка.

Залучення інвестицій та перші успішні проєкти: як працює Агенція регіонального розвитку Миколаївської області

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом – це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

Держава гарантує надання статусу учасника бойових дій цивільним особам, які протягом першого місяця повномасштабного вторгнення (з 24 лютого по 25 березня 2022 року) самостійно або у складі добровольчих формувань стали на захист України. Це стосується осіб, які не були оформлені до складу будь-яких військових формувань чи правоохоронних органів.