Підготовка до Великодніх свят

Чистий четвер і дійсно є чистим. Підготовка до великодніх свят триває по всій території громади та старостинських округах громади.

Глава держави  провів  зустріч з керівниками ПЦУ,УПЦ та УГКЦ напередодні Великодня

Глава держави провів зустріч з керівниками ПЦУ,УПЦ та УГКЦ напередодні Великодня

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм, Предстоятелем Української православної церкви Онуфрієм та Главою Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком щодо святкування Великодня в умовах карантинних обмежень.

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

До уваги фермерських господарств!

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 384 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106.

27 квітня - день працівників казначейства

Щиро вітаю весь колектив  управління Державної казначейської служби України у Новобузькому  районі з професійним святом! За роки роботи Казначейство України стало одним із головних фінансових інститутів країни, що надійно захищає державні інтереси у цій важливій галузі. Від кваліфікованої та злагодженої роботи працівників служби багато в чому залежать ефективна реалізація бюджетної політики, прозорість руху та збереження державних коштів.