Проведено перерахунок пенсій з 1 липня 2021 року

З 01.07.2021 органами Пенсійного фонду України в Миколаївській області проведено перерахунок пенсії відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму .

До відома громадян

Баштанська районна державна адміністрація інформує про графіки особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації,  першим заступником, заступниками голови Баштанської райдержадміністрації на 2021 рік, затверджених розпорядженням від 26.02.2021 №61-р.

Збереження зерна та зрошення. Форуми в Одесі та Херсоні

У серпні – вересні 2021 року Технічна Допомога проєкту Європейського інвестиційного банку “Основний кредит для аграрної галузі – Україна” проводить низку регіональних форумів, присвячених темам зберігання та переробки зернових, олійних культур, систем зрошення, експорту та розвитку аквакультури та рибальства в Україні.

Новобузька територіальна громада приймає участь в роботі XVI–го Українського муніципального форуму

Сьогодні, 27-го липня, розпочалася робота XVI–го Українського муніципального форуму, участь в якому приймає Новобузька територіальна громада в особі голови Новобузької міської ради Максима Лагодієнко.

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до розпорядження Новобузької міської ради від 26.07.2021№200-р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Новобузької міської ради.