Робочий візит заступника голови Миколаївської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Романа Пашнєва до Новобузької територіальної громади

Сьогодні, 16 липня, з метою ознайомлення та організації роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та з роз’ясненням чинного законодавства з питань цифровізації у сфері надання адміністративних послуг, Новобузьку міську раду відвідав заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Роман Пашнєв.

В Харківській області функціонує племінний завод з розведення гусей

Департамент Агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації інформує, що в Харківській області функціонує племінний завод з розведення гусей великої сірої та великої білої порід – ППППП «Роздольне», яке пропонує для реалізації підрощений молодняк племінних гусенят двох- та трьохтижневого віку.

Відповідь Служби автомобільних доріг на звернення Новобузької міської ради

02 липня поточного року Новобузька міська рада письмово звернулася до начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Олександра Антощука з проханням щодо вирішення питання ремонту частини автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Новий Буг-Вознесенськ-Одеса, на якій стан дорожнього покриття є критичним , та окрім цього місцеві жителі потерпають від пилової завіси, яка створюється в наслідок руху автотранспорту. Для перегляду статті про звернення та перегляду клопотання натисніть тут.

Фонд державного майна запустив безкоштовний Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості

Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому українці можуть самостійно,  швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті: evaluation.spfu.gov.ua.