Вихованець МДЮСШ Крисальний Олександр - кращий боксер України у своїй категорії

З 12 по 14 грудня в місті Олешків Херсонської області відбувся турнір з боксу "Олешківські ігри -2019". В якому приймали участь вихованці Новобузької МДЮСШ: Шилівський Андрій- учень Новобузької гімназії, Крисальний Олександр -учень Новобузької ЗОШ 1, Карнаухов Владислав -учень Новобузької ЗОШ 1, Кондратюк Владислав -учень Новобузької ЗОШ 10.

Урочисті заходи до Дня  місцевого самоврядування

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

В сесійній залі міської ради відбулись урочисті заходи з нагоди  відзначення Дня місцевого самоврядування. Участь у заходах взяли міський голова, депутати  Новобузької ОТГ, працівники органів місцевого самоврядування.

Повідомлення про громадські слухання

Громадські слухання по питанню Детальний план території площею 6,0000 га з кадастровим номером 4824510100:09:000:0135 з метою подальшої зміни категорії та цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства землі енергетики з цільовим призначенням для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01) в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області (за межами населеного пункту), яке попередньо висвітлене в випуску газети «Вперед» № 96-97 від 21 листопада 2019 року призначені та будуть проведені 13 січня о 11:00 2020 року в сесійній залі Новобузької міської ради. У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які мешкають на території, щодо якої розробляється документація, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею: представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування , діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Розпочато громадські обговорення по проекту Генерального плану міста

Повідомляємо, що на виконання Постанови Кабінету міністрів України № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою забезпечення міста Новий Буг та села Станційне  містобудівною документацією, уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, планування принципів планувальної орієнтації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення планувальних обмежень, керуючись Цивільним, Господарським і Земельним кодексами України, Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності»,

Максим Лагодієнко провів зустріч з радником обласної ради з питань АТО

Сьогодні,11 грудня, міський голова Максим Лагодієнко провів робочу зустріч з  радником обласної ради з питань АТО Вікторією Матієнко. Також участь у  зустрічі взяли  учасник АТО, інвалід  Олег Сураєв,ветерани АТО –голови громадських  районних організацій з питань АТО,  начальник УСЗН Олена Смульська,депутат  районної ради І.Бондаревська.

Наступні місцеві вибори на новій тероснові — логічне завершення реформи і перезавантаження системи місцевого самоврядування, — В’ячеслав Негода в Страсбурзі

Уряд України працює над тим, щоб у наступному році завершити реформусистеми місцевого самоврядування, яке базується на Європейській Хартії місцевого самоврядування, провести місцеві вибори на новій територіальній основі та створити в громадах спроможну мережу закладів для надання доступних і якісних публічних послуг. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода в ході Х засідання Європейського комітету з питань демократії та управління, що проходить в Страсбурзі. «Ментально наша країна завжди належала до Європейського дому вільних націй і нам притаманні цінності місцевої демократії. Тому реформа децентралізації має привести систему місцевого самоврядування в Україні у відповідність до Європейської хартії місцевого самоврядування, а також сформувати сучасну систему адміністративно-територіального устрою країни. Саме наступні місцеві вибори на новій територіальній основі мають стати логічним завершенням реформи і дозволять перезавантажити всю систему місцевого самоврядування в Україні», — підкреслив В’ячеслав Негода.

Шість золотих і вісім срібних медалей  виборола команда МДЮСШ на обласних змаганнях з настільного тенісу

Шість золотих і вісім срібних медалей виборола команда МДЮСШ на обласних змаганнях з настільного тенісу

07.12.19 р. в м. Миколаєві,в спортивній залі Чорноморського Уніерситету імені П. Могили відбулися обласні змагання з настільного тенісу.Учні МДЮСШ(дівчата і юнаки) виступили у семи вікових групах,починаючи з 2003 р.н.і закінчуючи 2009р.н., всього14 осіб.