Онлайн-платформа з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта" інформує

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням : https://osvita.diia.gov.ua/ .

Нацсоцслужба замінить діючу систему управління соціальним захистом населення - Владислав Машкін

У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».

У серпні-вересні 2021 року в Україні проходитиме низка регіональних форумів, присвячених темам зернових, олійних та аквакультурі

Департамент агропромислового комплексу України інформує, що в Україні продовжується активна фаза реалізації Проєкту Європейського Інвестиційного Банку – «Основний кредит для аграрної галузі – Україна». Проєкт спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу, а також державних установ та служб в обраних ланцюгах.

Особам з інвалідністю І групи встановлено доплату до пенсії

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2021 № 748 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 р. № 127 ” передбачено, що з 1 липня 2021 року мінімальний розмір пенсійної виплати в осіб з інвалідністю І групи не може бути нижчим 2200 гривень.

Чинне законодавство України, а саме, стаття 48 Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VII «Про державну службу» вимагає постійного підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад шляхом професійного навчання через систему підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації, яка визначена Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 106.

Перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів Баштанського району

Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Одеса) повідомляє, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19.07.2020 "Про утворення та ліквідацію районів" до Баштанського району входять території Баштанської міської, Березнегуватської селищної, Вільнозапорізької сільської, Володимировської сільської, Горохівської сільської, Інгульської сільської, Казанківської селищної, Новобузької міської, Привільненської сільської, Снігурівської сільської, Софіївської сільської, Широківської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України, які на даний час охоплюються компетенцією нотаріусів Баштанського районного нотаріального округу у Миколаївській області.

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області розпочато підготовку до перерахунку пенсій військовослужбовців

Постанову Кабінету Міністрів України №713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» прийнято 14 липня 2021 року.