Розпочалась підготовка до проведення  командно - штабних навчань

Розпочалась підготовка до проведення командно - штабних навчань

Під головуванням першого заступника міського голови  Сергія Довженка відбулось  позачергове засідання комісії з питань  техногенно – екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій. Сергій Іванович ознайомив присутніх з порядком денним та повідомив, що на території громади  на 14-18 червня заплановано проведення командно – штабні навчання.

Вітання з днем захисту дітей у селі Розанівка

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей,секретар міської ради Валентина  Остапенко відвідала  село Розанівку . Валентина Яківна взяла участь в урочистих заходах. За дорученням міського голови Максима Лагодієнка привітала дітей зі святом та вручила солодощі.   Маленькі жителі села Розанівка   приготували та показали присутнім чудовий концерт.

У старостинському окрузі відбулись святкові заходи до Дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – особливе свято, адже спонукає нас,дорослих ,турбуватись про майбутнє наших дітей. І саме від нашої уваги,любові та виховання залежить доля наших дітей.1 червня , по всій Новобузькій  громаді та в старостинських округах пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисту дітей.

Асоціація міст виступила проти низки законопроєктів про забудову

Члени правління Асоціації міст України одноголосно ухвалили Рішення, в якому висловлена позиція категоричної непідтримки законопроєктів №4561 та №4562 як таких, що шкодять місцевому самоврядуванню і не забезпечують досягнення поставленої мети.

Відбулись громадські обговорення про передачу в оренду ТОВ "Агрохімпродукт" (місцезнаходження - с.Станційне)

31 травня 2021 року відбулись громадські обговорення за участі міського голови, громадськості, депутатів та представників власника зазначеного об'єкта про передачу в оренду ТОВ "Агрохімпродукт", що знаходиться в с.Станційне.    Основне питання полягало в занепокоєнні жителів с.Станційне в розміщенні та зберіганні мінеральних добрив в ємностях на території колишньої нафтобази. Фінансовий директор ТОВ "Агрохімпродукт" представила всі необхідні дозвільні документи на законну передачу земельної ділянки в оренду, що підтвердила начальник відділу з земельних питань Інна Петраківська, документи на технічне діагностування ємностей, чим підтвердженно капітальних ремонт 3-х ємностей, дозвільний документ з міністерства екології та інші документи.  Розміщення даного об'єкту дозволить здешевити витрати на добрива підприємцям, які займаються сг-виробництвом, а також буде наповнювати бюджет Новобузької територіальної громади, що є значною перевагою.  Представники ТОВ "Агрохімпродкт" надали інформацію, що ризики, які хвилюють населення, а саме розміщення біля населеного пункту - безпідставні, адже межа санітарної зони - 100 метрів. Територіально ця умова дотримана. Щодо хвилювань про таку надзвичайну ситуацію, як неконтрольований витік, присутні отримали чітку інформацію, що система працює налагоджено, таких ситуацій не траплялося, на випадок подібного є резервні ємності, в які можна відкачати витік мінеральних добрив, та й подібні надзвичайні ситуації не є в інтересах компанії, адже це збитки. Мінеральне добриво КАС(карбамідо-аміачна суміш) – це суміш водних розчинів аміачної селітри і карбаміду (в співвідношенні 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19,4% води та 0,5% аміачної води). Щільність рідкого добрива до 1,34 кг / м3.    На обговоренні були отримані відповіді на всі питання, загалом отримали позитивний результат.

Привітали учнів Новобузького інклюзивно-ресурсного центру

Сьогодні, 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей до учнів Новобузького інклюзивно-ресурсного центру з привітаннями та солодкими подарунками від Новобузького міського голови Максима Лагодієнка завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Сотник, керівник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та начальник служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторія Захарчук.

Оголошення!

У порядку передбаченому законодавством України, Новобузька міська рада повідомляє, що до Новобузького районного суду Миколаївської області готуються документи та буде подано заяву про визнання земельної частки/паю відумерлою спадщиною, після смерті Артамонової Любові Григорівни, яка проживала та була зареєстрована за адресою : с. Анастасіївка, Новомихайлівського старостинського округу Новобузької міської ради.

Навчання депутатів

Миколаївський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» пропонує вам долучитися до наступного семінару в рамках серії навчальних заходів для депутатів Новобузької міської ради.