У Новобузькій громаді  відбувся турнір з настільного тенісу " Золота ракетка"

У Новобузькій громаді відбувся турнір з настільного тенісу " Золота ракетка"

26 червня  в спортивному залі  будинку культури ,за ініціативи міської ради , відбулись  спортивні змагання настільного тенісу « Золота ракетка» присвячені Дню Конституції України та Дню молоді. Участь у  змаганнях взяли різні вікові групи.

Відбулися урочисті заходи до 25-ї річниці Дня Конституції України

День Конституції - найважливіше свято України. Наша країна має багатовікову історію конституційного процесу. Сучасна історія Конституції України розпочалася 28 червня 1996 року. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави і повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин. Урочистості до свята відбулися в Будинку Культури. Під час урочистостей з привітаннями до присутніх звернувся Новобузький міський голова Максим Лагодієнко та нагородив грамотами кращих працівників громади. Право покласти квіти до барельєфу Тараса Григоровича Шевченко було надано студентам коледжу. Після урочистої частини, артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» порадували присутніх святковим концертом.Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

З 1 липня Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.