До уваги власників земельних ділянок!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1155 «Про затвердження Порядку проведення звірки відповідності відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо земельних ділянок, речові права та їх обтяження на які зареєстровано, із відомостями Державного земельного кадастру щодо наявності державної реєстрації таких земельних ділянок» Адміністратором Державного земельного кадастру та технічним адміністратором Державного реєстру речових прав на нерухоме майно завершено проведення звірки відповідності відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо земельних ділянок, речові права та їх обтяження на які зареєстровано, із відомостями Державного земельного кадастру щодо наявності державної реєстрації таких земельних ділянок.

Про сприяння проведенню оперативно-профілактичних заходів "МАК" у 2021 році

Баштанська райдержадміністрація відповідно до листа Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області від 31.05.2021 № 4649/64-2021, повідомляє наступне : згідно наказу Національної поліції України від 19.05.2021 № 416 «Про організацію проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК»  у 2021 році та згідно наказу ГУНП в Миколаївській області від 24.05.2021 № 659, на території Миколаївської області у період з 21.05.2021 по 23.09.2021 проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК».

Михайло Федоров: свідоцтво про народження відтепер можна отримати Укрпоштою завдяки єМалятко

Замовити доставку свідоцтва про народження відтепер можна Укрпоштою. Послуга доступна для всіх батьків новонароджених, які отримують послугу єМалятко. Це зручно та допомагає уникнути зайвих соціальних контактів.  За рік існування сервісу єМалятко вже понад 125 тисяч українців подали заявки. 83% батьків реєструють народження дитини саме через єМалятко. Тепер отримати свідоцтво про народження можна взагалі без відвідування жодних установ, а в поштовому відділенні або ж кур’єром додому. Вартість 46 і 66 грн — відповідно. Оплата готівкою здійснюється при отриманні замовлення. Терміни доставки — до 2-х днів у межах області та до 3-х днів у межах України з моменту оформлення свідоцтва у відділі ДРАЦС.

10 червня 2021 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”

10 червня 2021 року набрав чинності Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі".

Початок командно-штабних навчань

14 червня, відповідно до Плану основних заходів, на території Новобузької громади розпочались командно–штабні навчання.