Створенно сайт КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня"

КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня" Новобузької міської ради повідомляє, що в закладі створений сайт, який відповідає вимогам чинного законодавства, наказів МОЗ України від 26.04.2017 року № 459 та наказу від 25.07.2017 року № 484.

Проводиться активна підготовка до командно-штабних навчань, які заплановані на поточний місяць

Продовжується активна підготовка до командно-штабних навчань. 09 червня поточного року в залі засідань Новобузької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Довженко були проведені групові заняття з питань цивільного захисту.

Друге засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади

9 червня відбулось друге засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку громади за участі експертів з розробки стратегій місцевого розвитку  Програми#U-LEAD  з Європою Дениса Абрамова, Віктора Боднарука та керівниці Херсонського РО Оксани Сілюкової.

Нотаріальне посвідчення вірності  перекладу

Нотаріальне посвідчення вірності перекладу

Нотаріальне засвідчення вірності перекладу необхідне тоді, коли перекладеному документові потрібно надати офіційності для подання у державні органи або для подальшо їлегалізації.

Робоча нарада з керівниками установ, які на території громади надають соціальні послуги

07 червня поточного року начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради Ірина Сябренко провела робочу нараду з керівниками установ, які на території громади надають соціальні послуги.

Велопробіг до Дня міста

Значною подією в заходах до Дня  міста став велопробіг, організований міською радою. Захід був широко анонсований  напередодні святкування Дня міста.

Відкриття скеледрому

На день міста в спортивній залі міського будинку культури відбулось відкриття стінки скеледрому. Скеледром – це популярний засіб спортивного дозвілля, який створює можливість для ознайомлення всіх бажаючих зі скелелазінням.