Культурно-дозвіллєві заходи в дитячому містечку «Країна чудес» до Дня міста

З метою організації дозвілля дітей різного віку, приємного проводження часу на свіжому повітрі,  в улюбленому всіма містечку «Країна чудес» 06 червня було відкрито оновлений фонтан, який значно прикрасив територію. Окрім нього, встановлені нові фотозони, які своєю яскравістю гарно компонують з ігровими майданчиками.

Проєкт «Відкриті уроки футболу» в Україні за підтримки Європейського союзу

06 червня на стадіоні відбулось відкриття «Відкритих уроків футболу» («OpenFunFootballSchools») під керівництвом директора МДЮСШ Людмили Діброви. Зауважимо, що з усіх громад Миколаївської області, Новобузька територіальна громада – друга на черзі, хто долучився до даного проекту. Особливо значимо, що захід був присвячений до святкування Дня міста.

До уваги депутатів!

08 червня о 09.00.год. в сесійній залі міської ради  відбудеться спільне засідання  постійних депутатських комісій.

Засідання  комісії з питань планування та бюджету

Засідання комісії з питань планування та бюджету

Сьогодні, 04 червня, під головуванням заступника голови депутатської комісії Миколи Уманського відбулось засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності.

Підготовка до святкування Дня міста

Сьогодні, 04 червня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки   проведення заходів з нагоди Дня міста. Участь у  роботі оргкомітету взяли перший заступник міського голови Сергій Довженко, заступник міського голови з питань виконавчої  роботи ради  Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів, депутати міської ради.

До уваги аграріїв : програма проведення ХХХІІІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО - 2021»

З 08 по 11 червня 2021 року на базі головної державної виставкової арени Національного комплексу «Експоцентр України» м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ) заплановано проведення ХХХІІІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2021».