Виявлення АЧС (африканська чума свиней) на території Херсонської області

Новобузьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби №002815 п.м./21 від 26.07.2021, від дикого кабана віком 7 місяців, виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней у Херсонській області, Херсонський район, Дар’ївська ТГ, плавні території НПП Нижньодніпровський на відстані 1,5 км від с. Понятівка

Обговорення важливих питань

Сьогодні,5 серпня, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Людмилою Сотник була проведена робоча зустріч з  головою громадської організації " Єдина родина" Тетяною Язловіцькою.

Відбулась он-лайн селекторна нарада під керівництвом голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма

Сьогодні, 05 серпня, відбулась он-лайн селекторна нарада голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма з міськими, селищними, сільськими головами з актуальних питань соціально-економічного розвитку області, участь в якій взяли від Новобузької територіальної громади секретар Новобузької міської ради Валентина Остапенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчої влади Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів.

Службою автомобільних доріг  уже проведено  процедуру електронних закупівель на ремонт відрізка дороги по трасі Р-55

Службою автомобільних доріг уже проведено процедуру електронних закупівель на ремонт відрізка дороги по трасі Р-55

Новобузька міська рада  повідомляє,що  Службою автомобільних доріг Миколаївської області   проведено  попередні   дії щодо ремонту відрізка дороги по  трасі Р -55  по місту Новий Буг ( де  є пилова завіса). Службою автомобільних доріг  проведено процедуру  закупівель та , відповідно до Закону України " Про  публічні закупівлі" ст.33.п.5. з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника ,договір  про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Новенькі автобуси  вже прибули  до Новобузької громади

Новенькі автобуси вже прибули до Новобузької громади

В рамках виконання  Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької громади , а саме :розширення транспортного парку КП «Добробут» автобусами для перевезення громадян з сільської місцевості та віддалених мікрорайонів міста до центрів надання послуг,  Новобузькою міською радою за кошти місцевого бюджету придбано два автобуси.